Copywriter, content writer, lovin’ SEO

Z każdej oferty da się wydobyć unikalne wartości, nawet jeśli sprzedajesz to samo co inni. Dobry projekt budowania zasięgów wybije Cię na topowe pozycje.

seo copywriter maria tanska

Hej, tu Maryśka

Z komunikacją marek jest tak, że możesz mieć na stronie to samo, co WSZYSCY. Tyle że z reguły nie WSZYSCY sprzedają TYLE samo. To GŁÓWNY problem sprzedawców online. Pomagam rozwiązać ten PROBLEM.

Jestem freelancerem. Współpracuję z firmami oraz z agencjami jako najemnik. Oferuję INNE, niż WSZYSCY podejście do budowania zasięgów i sprzedaży w sieci. Copywritingu uczę się u Darka Puzyrkiewicza. Sprzedaży u Patryka Jasińskiego. SEO stron u Marty Gryszko i Papa Seo. Studiowałam dziennikarstwo o kierunku komunikacja społeczna i social media.

Blondynka, która ma COŚ do powiedzenia…

Wiesz, że sprzedaż to strategia?

Wszystko ma strategię. Kostka Rubika, szachy, piłka. Sprzedaż bez strategii to proszenie się o kłopoty.

Sprzedaję w sieci od 2009 roku. Współpracowałam z dużymi sklepami e-commerce oraz agencjami marketingowymi. Rozkręciłam własne strony, zbudowałam 2 marki. Jestem praktykiem marketingu, bo uczyłam się na własnych błędach. Dzięki temu skutecznie pomagam firmom rozbudować procesy sprzedażowe, uporządkować komunikację, zwiększać zasięgi poprzez SEO.

Tworzę trójwymiarowe strategie budowania zasięgów w sieci i zdobywania klientów poprzez wykorzystanie SEO, content marketingu oraz copywritingu typu direct response.

Co dalej?

To zależy od Ciebie. Moja propozycja jest taka: napisz, czego potrzebujesz. Doradzę Ci, co zrobić, aby poprawić SEO, nie przepalać budżetu lub zdobyć więcej klientów.

Wiadomość do niczego Cię nie zobowiązuje, a na pewno dowiesz się ciekawych rzeczy. Czekam na info od Ciebie. 

Namaste!
Maria