Umów się na 30-minutową konsultację copywriterską za free

Napisz, czego potrzebuje Twoja firmowa strona, jakie ma problemy i jakie efekty chcesz osiągnąć. Spotkamy się online i porozmawiamy o nowych możliwościach.

seo copywriter maria tanska

Kim jestem?

Hej, tu Maria. Z komunikacją marek jest tak, że możesz mieć na stronie to samo, co WSZYSCY. Tyle że z reguły nie WSZYSCY sprzedają TYLE samo. To GŁÓWNY problem sprzedawców online. Pomagam rozwiązać ten PROBLEM.

Jestem freelancerem. Współpracuję z firmami oraz z agencjami jako najemnik. Oferuję INNE, niż WSZYSCY podejście do budowania zasięgów i sprzedaży w sieci. Copywritingu uczę się u Darka Puzyrkiewicza. Sprzedaży u Patryka Jasińskiego. SEO stron u Marty Gryszko i Papa Seo. Studiowałam dziennikarstwo o kierunku komunikacja społeczna i social media.

Blondynka, która ma COŚ do powiedzenia…

Napisz, czego potrzebuje Twoja strona

Chętnie Ci pomogę. Podczas konsultacji dowiesz się, jakie błędy komunikacyjne ma strona Home Twojej marki i jak można je poprawić.
Przygotuj coś do pisania, bo będzie sporo informacji.

copywriting teksty i tresci na strone cennik komunikacja marki 2

Co potem?

Małe ludziki przeanalizują Twoją ofertę. Następnie otrzymasz na maila potwierdzenie terminu rozmowy. Wyślę także link do spotkania online. Jeśli chcesz rozmawiać przez telefon, nie ma problemu. Po prostu daj cynk.

Podczas rozmowy dowiesz się, co warto poprawić w komunikacji Twojej marki. Czego brakuje na stronie pod kątem sprzedażowym. Nasza rozmowa jest całkowicie za free.

Teraz Twój ruch. Wypełnij brief.

Namaste 🔥
Maria