Jedyne, czego nie możesz w życiu odzyskać, to utracony czas

Więc kiedy inni walczą o klientów, Ty ich po prostu zdobywaj! Jak to zrobić? Przestań tracić czas na tworzenie generycznych tekstów i opisy ofert, które dawno przestały działać na odbiorców. Postaw na unikalną ofertę swojej marki, tworzoną według zasad Copywriting Direct Response.

Masz 5 sekund, aby zaciekawić odbiorcę ofertą

80% klientów przychodzi na Twoją stronę, wiedząc, co chce kupić. Jeśli 1 ekran strony nie złapie uwagi odbiorcy, pójdzie do konkurencji. Kiedy rynek jest nasycony takimi samymi treściami, a konkurencja jest większa niż kiedykolwiek wcześniej, kluczem do sukcesu jest Unikalna Wartość Marki i wyróżnienie się w tłumie. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest zaplanowana komunikacja marki i copywriting direct response.

Generuj zasięgi i rozpoznawalność

Poukładaj swoją komunikację na stronie. Pokaż klientom swoją Unikalną Wartość Marki i stań się rozpoznawalny na rynku. W końcu sukces w sprzedaży zależy od tego, kto chce Cię poznać.

Buduj zaufanie i zaangażowanie

Potencjalni klienci postrzegają Cię jako eksperta w swojej dziedzinie, co buduje zaufanie i wiarygodność. Zdobądź uwagę i zaangażowanie klienta. Zbuduj społeczność i pozyskaj leady.

Efekt WOW!

Zwiększ konwersję dzięki treściom, które przekształcają czytelnika w klienta. 
Kiedy coraz trudniej robić zasięgi, a reklama jest coraz droższa, nie możesz sobie pozwolić na przeciętność. Chcesz sprzedawać? Postaw na teksty, które generują ruch, a nie ziewanie.

Copywriting direct response tresci na strony maria tanska

Jak działa copywriting?

Treści pisane językiem sprzedażowym zmieniają fakty w korzyści. Zamiast pisać: „Mamy 20 lat doświadczenia” – pokaż klientom, co z tego doświadczenia dla nich wynika. Zobacz, taka treść działa, jak magnes.

  • Nie ryzykuj z nieświadczonymi firmami. My mamy 20 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu Twoje projekty są w rękach ekspertów, którzy wiedzą, jak generować zyski.

  • Z 20-letnim doświadczeniem w branży znamy wszystkie triki i strategie, które naprawdę działają. Nie trać czasu na eksperymenty, wybierz sprawdzonych profesjonalistów.

  • Nie trać więcej czasu na amatorów. Mamy 20 lat doświadczenia w tworzeniu tekstów, które faktycznie sprzedają. Czy jest coś ważniejszego?

Chcesz, aby i Twoja marka komunikowała takie WARTOŚCI, a nie utarte slogany? Napisz do mnie. Wypełnij niezobowiązujący brief.

Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu treści?

Teksty na stronie i w social mediach definiują odbiór Twojej oferty. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby komunikacja marki była spójna, przekonująca i skierowana do właściwej grupy docelowej. Zróbmy Ci dobrą strategię treści:

  • Strategia komunikacji dla marki

  • Treści ofert i na landing page

  • Tematyczny content plan dla grupy docelowej

  • Pisanie treści w formule sprzedażowej na blogi

  • Treści do social mediów

  • Strategie mailingowe

Każdy tekst ma swój cel i pisany jest pod konkretną akcję lejka sprzedażowego. Po co tracisz czas, działajmy, zanim wezmę inny projekt!

copywriting teksty i tresci na strone cennik komunikacja marki 2

Sprawdź efekty

Przeczytaj Case Study innych firm i sprawdź, jak ich strony zwiększyły sprzedaż dzięki nowym treściom.

W opisach przypadków znajdziesz kontekst klienta, a także kierunek podjętych działań.

optymalizacja strony seo copywriting
strategia seo pozycjonowanie seo copywriting

Kto dla Ciebie pisze?

Nazywam się Maria i jestem Freelance Copywriterem B2B

Lubię informatykę od 1 klasy podstawówki. Miałam być hakerem, a zostałam copywriterem. Wróć! Hakuję odbiorców poprzez SzaTańską komunikację. 🙂

copywriter maria tanska tresci na strony www i blogi

Szukasz najtańszej oferty?

Rozumiem, że cena jest ważnym czynnikiem. Twoja strona może być pełna utartych sloganów i treści generowanych automatycznie, podobnie, jak strony konkurencji. Wtedy zapłacisz mniej. Tyle że takie treści rzadko angażują odbiorców i przekładają się na realne wyniki sprzedażowe. Ja stworzę dla Ciebie treści z myślą o konkretnym działaniu — zakupie, zapisie na newsletter czy innej konwersji. Dzięki temu nie tylko przekonamy, ale i zmotywujemy odbiorców do działania.

Komunikacja marki: od 1500 zł
Treści na HOME: od 1500 zł
Content plan na 30 wpisów: od 1000 zł
Oferty sprzedażowe i landingi: od 500 zł
Treści na blogi: od 45 zł
Ceny brutto na FA + 0% VAT

Koszty możemy rozłożyć na 2 raty — wiem, że biznes kosztuje.

copywriting teksty i tresci na strone cennik komunikacja marki

Masz 5 sekund, by zatrzymać uwagę odbiorcy

80% osób odwiedzających Twoją stronę, zdecydowało już, co chce kupić i wybiera ofertę. Spraw, aby po wejściu na Twoją stronę, coś ich tam zatrzymało. Będą to zaczepne oferty, obok których klienci nie przechodzą obojętnie. Chcesz zaplanowaną komunikację marki i treści pisane j. copywriting direct resposne?