Copywriting Direct Response — teksty sprzedażowe

Jedyne, czego nie możesz w życiu odzyskać, to utracony czas

Więc kiedy inni walczą o klientów, Ty ich po prostu zdobywaj! Jak to zrobić? Przestań tracić czas na tworzenie generycznych tekstów i opisy ofert, które dawno przestały działać na odbiorców. Postaw na unikalną ofertę swojej marki, tworzoną według zasad Copywriting Direct Response.

teksty sprzedazowe na strone www copywriter i teksty seo

Masz 5 sekund, aby zaciekawić odbiorcę ofertą

80% klientów przychodzi na Twoją stronę, wiedząc, co chce kupić. Jeśli 1 ekran strony nie złapie uwagi odbiorcy, pójdzie do konkurencji. Kiedy rynek jest nasycony takimi samymi treściami, a konkurencja jest większa niż kiedykolwiek wcześniej, kluczem do sukcesu jest Unikalna Wartość Marki i wyróżnienie się w tłumie. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest zaplanowana komunikacja marki i copywriting direct response.

Generuj zasięgi i rozpoznawalność

Poukładaj swoją komunikację na stronie. Pokaż klientom swoją Unikalną Wartość Marki i stań się rozpoznawalny na rynku. W końcu sukces w sprzedaży zależy od tego, kto chce Cię poznać.

Buduj zaufanie i zaangażowanie

Potencjalni klienci postrzegają Cię jako eksperta w swojej dziedzinie, co buduje zaufanie i wiarygodność. Zdobądź uwagę i zaangażowanie klienta. Zbuduj społeczność i pozyskaj leady.

Efekt WOW!

Zwiększ konwersję dzięki treściom, które przekształcają czytelnika w klienta. 
Kiedy coraz trudniej robić zasięgi, a reklama jest coraz droższa, nie możesz sobie pozwolić na przeciętność. Chcesz sprzedawać? Postaw na teksty, które generują ruch, a nie ziewanie.

copywriting direct response

Jak działa copywriting? direct response?

Treści pisane językiem sprzedażowym zmieniają fakty w korzyści. Zamiast pisać: „Mamy 20 lat doświadczenia” – pokaż klientom, co z tego doświadczenia dla nich wynika. Zobacz, taka treść działa, jak magnes.

Chcesz, aby i Twoja marka komunikowała takie WARTOŚCI, a nie utarte slogany? Napisz do mnie. Wypełnij niezobowiązujący brief.

Potrzebujesz wsparcia w tworzeniu treści?

Teksty na stronie i w social mediach definiują odbiór Twojej oferty. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby komunikacja marki była spójna, przekonująca i skierowana do właściwej grupy docelowej. Zróbmy Ci dobrą strategię treści:

Każdy tekst ma swój cel i pisany jest pod konkretną akcję lejka sprzedażowego. Po co tracisz czas, działajmy, zanim wezmę inny projekt!

schemat-kampanii-sprzedazy
schemat-kampanii-sprzedazy

Sprawdź efekty

Przeczytaj Case Study innych firm i sprawdź, jak ich strony zwiększyły sprzedaż dzięki nowym treściom.

W opisach przypadków znajdziesz kontekst klienta, a także kierunek podjętych działań.

Kiedy mówią, idź do diabła…

Lubię informatykę od 1 klasy podstawówki. Miałam być hakerem, a zostałam copywriterem. Wróć! Hakuję przeglądarki i klientów SzaTańską komunikacją dla marek. Łączę 3 strategie sprzedażowe dzięki którym: masz pozycje w TOPach, jesteś w socialach, a klienci po prostu chcą z Tobą pracować.

schemat-kampanii-sprzedazy
schemat-kampanii-sprzedazy

Szukasz najtańszej oferty?

W takim razie współpraca ze mną nie jest dla Ciebie.

Teksty copywriting direct response to nie jest kwestia rozliczenia 30 zł za 1000 zzs. Liczy się projekt, cel, okoliczności. Teksty wyceniam za godziny pracy, research, analizy i moje know-how. Rozumieją to świadomi przedsiębiorcy, którzy chcą się rozwijać. I z takimi ludźmi pracuję, dzięki temu nie marnujemy swojego czasu.

Jeśli nie dostrzegasz wartości w tekstach sprzedażowych, proponuję Ci inwestycję w Chat GPT. AI napisze Ci treści na stronę firmową za darmo. Napisze Ci teksty takie, jak chcesz i będą się Tobie podobały.

Tyle że takie treści rzadko angażują odbiorców i przekładają się na realne wyniki sprzedażowe. Decyzja należy do Ciebie.

Zamów teksty sprzedażowe na strony

W formule copywriting direct response dla firm oferujących usługi B2B oraz B2C, dzięki którym zrealizujesz z sukcesem kampanie mailowe, kampanie contentowe w social mediach, a także na blogu firmowym. Takie treści wkręcają odbiorców, a formuła sprzedażowa przekształca niemal każdy kontakt z marką w efekt. Jeśli to rozumiesz i chcesz konkretów, to zapraszam serdecznie do współpracy. Wypełnij niezobowiązujący brief i poczekaj na odpowiedź.