Potrzebujesz tekstu na firmową stronę startową?

Zyskaj teksty sprzedażowe na stronę startową marki, dzięki którym w końcu pokażesz w jasny i czytelny sposób swoim klientom, co oferujesz. Twoja komunikacja będzie poukładana i spójna, dzięki czemu zwiększysz zaufanie odbiorców, eksperckim i profesjonalnym wizerunkiem firmy. Marki PREMIUM mają właśnie taką komunikację. Ty też możesz mieć.

teksty sprzedazowe na strone www copywriter i teksty seo

Z mojej pomocy najbardziej korzystają osoby, które:

Są zdecydowane, by zarabiać w sieci i będą działać bez wymówek. Chcą budować ekspercki wizerunek swojej marki. Chcą wiedzieć, co i jak pisać, aby treści rezonowały z ich klientami. Ale nie czują się na siłach, aby stworzyć teksty samodzielnie lub zwyczajnie nie wiedzą, jak pisać treści na stronę główną marki.

Takim osobom pomagam, tworząc:

Tekst na stronę startową

Zakładasz stronę, ale nie wiesz, co napisać na HOME (strona główna). Zaprojektuję dla Ciebie unikalne treści na HOME marki, które stworzą od razu wizerunek eksperta. Unikniesz generycznych tekstów, które mają wszyscy. Znajdziemy to, co wyróżnia Ciebie i Twoje usługi, a potem opiszę to tak, że klient od razu załapie, jak chcesz mu pomóc i kupi. Tak działa copywriting direct response. Taki copywriting to teksty pisane na bazie psychologii zachowań ludzi, ich potrzeb oraz psychologii sprzedaży. AI nie napisze Ci takich treści.

Tekst oferty sprzedażowej

Masz stronę firmową, ale nie do końca wiesz, jak opisać ofertę, aby pozyskać więcej klientów. Nie musisz się znać na wszystkim, ja też się nie znam. Zajmij się tym, na czym znasz się najlepiej, czyli na swoich usługach, a ja opiszę dla Ciebie oferty językiem korzyści i tak, odbiorca czytał w treści o swoim problemie… oraz jak pomożesz mu ten problem rozwiązać. To podstawa udanej sprzedaży bez względu na kanał sprzedażowy.

Nowa komunikacja dla www

W życiu każdego przedsiębiorcy przychodzi czas na zmianę wizerunku. Zazwyczaj są to działania na stronie, które każdy z nas odkłada do czasu, aż będzie na to przestrzeń i finanse. Jeśli jesteś w tym miejscu i chcesz odświeżyć wizerunek swojej marki, to zaprojektuję dla Ciebie treści sprzedażowe na stronę firmową od HOME, po każdą zakładkę + opisy oferty. Dlaczego to dobry pomysł? Bo nie po to budowałaś/eś biznes przez ostatnie miesiące, aby po wejściu na swoją www wstydzić się swojego wizerunku. Treści copywriting direct response to coś więcej, niż zwykły tekst wklejony z AI. To odpowiedź na potrzeby Twojej grupy docelowej, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na nawiązanie owocnej współpracy i pozyskanie klienta.

Tania i dobra strona www

Strona, na której jesteś, została zaprojektowana i stworzona przeze mnie od podstaw. Mogę stworzyć taką funkcjonalną i konwertującą stronę i dla Ciebie. Wiem, że wejście do internetu wiąże się z wysokimi kosztami. Z doświadczenia wiem także, że grafik weźmie za stronę minimum 5 tys. złotych, ale strona nie będzie miała treści sprzedażowych. Grafik nie dostosuje tej strony także do SEO. Ja takie rozwiązania oferuję. Jestem nie tylko copywriterem, sprzedawcą, niedoszłym informatykiem, ale przede wszystkim praktykiem oferującym własne usługi w sieci od 2009 roku. Widziałam już wszystko, a na marketingu zjadłam zęby. Stworzę dla Ciebie stronę za nieduże pieniądze — będzie to Twój bezstresowy start w internecie, albo wejście na wyższy poziom komunikacji Twojej marki. Napisz, czego potrzebujesz.

Tekst na landing page

Wielu przedsiębiorców myli tekst strony głównej, z treścią oferty, a landing page. Landing to nic innego, jak strona z pigułką wiedzy o Twojej ofercie, gdzie tak konstruujesz tekst i wygląd landingu, aby zrealizował swój cel. Zwykle jest to pozyskanie klienta na konsultację, zebranie maila do bazy i mailingu lub zakup lead magnetu. Jeśli działasz na lejku sprzedażowym, landing jest stroną lądowania z każdej reklamy, którą uruchamiasz w sieci. Napisz do mnie, a stworzę dla Twojej marki landing page oraz zbuduję go dla Ciebie od podstaw wraz z treściami i wdrożę, podając Ci na tacy gotowy system do pozyskania klienta.

Teksty sprzedażowe

Landing page, case study, lead magnet czy strategia mailingowa — wszystkie treści potrzebne do realizacji powyższych założeń, muszą być ściśle dopasowane do grupy odbiorców i etapu lejka sprzedażowego. Uwielbiam robić taki pakiet, bo od początku do końca projektuję ścieżki klienta, używam odpowiednich argumentów na danym etapie zakupu. Dzięki temu komunikacja z odbiorcą jest niezwykle efektywna, a wskaźniki ROI satysfakcjonujące. Zaprojektujmy dla Ciebie automatyczny proces sprzedaży oparty na treściach sprzedażowych i lejku marketingowym. Ty zajmiesz się swoją robotą, a klienci sami przyjdą na stronę i poproszą o kontakt.

 Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?

Pewnie ciekawi Cię, ile zapłacisz za to, co oferuję? Jestem freelancerem, dzięki czemu proponuję klientom niższe koszty, niż w przypadku współpracy z agencją w zamian za lepsze efekty. Jako praktyk mający wieloletnie doświadczenie, oferuję Ci także ogromną dawkę wiedzy o komunikacji, treściach sprzedażowych oraz marketingu i SEO — dzięki czemu oszczędzasz swój czas i przepalenie budżetu na speców od 1 czynności. Jednak to, co najbardziej cenią klienci w pracy ze mną, to moje zaangażowanie i holistyczne podejście. Tworząc treści, czy stronę dla Ciebie skupię się na Twoich potrzebach, opracuję dane od A do Z. Bez działania po łebkach — jak w agencjach, gdzie liczy się akord.

Tekst na HOME strony

Od 1000 zł brutto + 0% vat

Opisy ofert sprzedażowych

Od 800 zł brutto + 0% vat

Komunikacja marki + tekst HOME

Od 2000 zł brutto + 0% vat

Nowa WWW od podstaw

Od 1000 zł brutto + 0% vat

Nowa WWW wraz z treścią

Od 2000 zł brutto + 0% vat

Landing page

Od 1000 zł brutto + 0% vat

Czy to działa?

Jestem jednym z niewielu copywriterów direct response, którzy pokazują efekty swoich działań. Zobacz, jakie wyniki daje moja praca. A także, jak zmienia się wizerunek marki, kiedy do komunikacji wnosisz treści sprzedażowe.

pozycjonowanie loklany firm seo maria tanska
pozycjonowanie serwis lokalne
pozycjonowanie loklany firm seo maria tanska
pozycjonowanie serwis lokalne
szatanska copywriting teksty seo

Kim jestem?

Hej, tu Maria. Z komunikacją marek jest tak, że możesz mieć na stronie to samo, co WSZYSCY. Tyle że z reguły nie WSZYSCY sprzedają TYLE samo. To GŁÓWNY problem sprzedawców online. Pomagam rozwiązać ten PROBLEM.

Współpracuję z firmami usługowymi oraz z agencjami jako freelancer. Oferuję INNE, niż WSZYSCY podejście do budowania zasięgów i sprzedaży w sieci. Tworzę SzaTańską komunikację, która działa. Strona sprzedaje, dobre rankuje, nie wypada z indeksu.

Podoba Ci się taka idea? Napisz do mnie, chętnie Ci pomogę.

Prześlij szczegółowe dane

Napisz, czego potrzebujesz, a postaram się jak najszybciej Ci pomóc i odesłać wycenę.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko