Dzięki. Mail potwierdzony. Dokładnie w ciągu 5 sekund otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem do pobrania poradnika. Może wylądować w SPAM.

Ale mam jeszcze pytanie

Nie zamykaj tej strony, zanim nie przeczytasz. Może Cię to kosztować 500 zł.

SzaTańska komunikacja gorąca jak samo pieklo copywriting sprzedazowy

Czy lubisz mieć pewność tego co robisz?

No wiesz… To tak, kiedy nosisz się z decyzją tygodniami, a kiedy postanawiasz działać, to mimo wszystko z tyłu głowy masz pytanie:

Czy na pewno dobrze to robię?

Wiem, że pisanie tekstów dla firmy sprawia trudności. Problem polega na tym, że komuś łatwiej doradzimy, ale sobie trochę mniej.

Wiem też, że jeśli znasz się na swojej robocie, to potrzebujesz szybko strawnej wiedzy gotowej do wdrożenia i konkretów. I taki jest mój poradnik, który masz na mailu, ale… Zawsze zostaje niedosyt.

👉 Czy robię to dobrze?
👉 Coś nie pasuje w tych słowach.
👉 Nie umiem tego dobrze ująć…

Piszesz, kasujesz, piszesz, kasujesz… a potem masz dość i zamykasz tekst.

Ja też tak miałam. W zasadzie mam do dzisiaj, ale z tamtego miejsca sprzed kilku lat dzisiaj różni się tym, że mam wsparcie.

Kiedyś pokazywałam napisany tekst bliskim i oni mówili, że jest spoko. Ja się frustrowałam, bo dobrze wiedziałam, że nie potrafią tej treści ocenić.

Dzisiaj nawet ja korzystam ze wsparcia znajomych copywriterów, bo często nie mogę się zdecydować, czy dobrze opisałam treść. Więc tym bardziej rozumiem Twoje potencjalne potrzeby i mam dla Ciebie propozycję.

Oferuję Ci 60-minutową konsultację w ekstra promocyjnej cenie 99 zł, 1 napisanego przez Ciebie tekstu, podczas której otrzymasz wytyczne, jak ten tekst poprawić.

Nie chodzi o to, aby Ciebie oceniać, tylko o potwierdzenie, czy treść została dobrze skonstruowana. Skoro możesz, to dlaczego masz rezygnować z mojej wiedzy i doświadczenia? Dzięki konsultacji zyskasz pewność, że masz dobrze zaprojektowaną treść.

Regularny koszt tej konsultacji to 599 zł, a więc dzisiaj oszczędzasz 500 zł!

Ta propozycja nie jest dla wszystkich

Dostępna jest tylko raz dla osób, które pobrały poradnik.
Jeśli faktycznie chcesz zmienić wizerunek swojej marki w internecie, poprawić jakości komunikacji, żeby kontakt z klientem kończył się zapytaniem o ofertę, to byłoby głupstwem, aby z niej nie skorzystać.

Konsultację możesz zrealizować w dowolnym momencie. Po prostu złóż zamówienie, opłać je i wróć po przeczytaniu poradnika, napisaniu tekstów. Wróć, jak będziesz gotowy. Inni klienci płacą pełną cenę 599 zł.

Za chwilę okazja przepadnie!

A byłoby szkoda…

Bo konsultacja ze mną, to nie tylko ocena samego tekstu, ale i dużo więcej konkretnej wiedzy, której nie znajdziesz w poradnikach:

Ocena jednego podanego przez Ciebie tekstu pod kątem sprzedażowym.

Dodatkowa ocena UX tekstu, aby prowadził odbiorcę.

Rozmowa online lub przez telefon 1:1, podczas której otrzymasz wytyczne.

Ocena formy treści wraz ze zwrotką, czy to zadziała na klientów.

Otrzymasz wskazówki dotyczące komunikacji Twojej marki.

Otrzymasz wskazówki sprzedażowe, dotyczące grup odbiorców etc.

Wytyczne, co i jak zmienić w treści, aby działała.

Wytyczne co i jak zmienić w tekście, aby prowadził klienta.

Wytyczne do tekstu pod kątem SEO.

Czy warto korzystać z moich konsultacji?

Przeczytaj opinie moich klientów:

Dziękuję raz jeszcze za super spotkanie i za poświęcony czas. Dużo mi dało takie spojrzenie na moją stronę przez inną osobę, m.in. aby się uwolnić od klątwy 'robienia pod siebie’. Dzięki za konstruktywne podpowiedzi, pomysły i za szczery feedback – to ważne dla mnie. Mam chęć wrócić po więcej:) Pozdrawiam, miłego weekendu!

Alicja

Maria dała nie tylko wiedzę, ale i włożyła serducho w konsultację o strategii komunikacji. Od pierwszych chwil zaangażowana na 100%. Wystarczyło, że do niej napisałam, a sprezentowała naszej organizacji jasne wytyczne. Wiemy co i jak mamy robić, żeby dotrzeć do klientów i odbiorców. Zatem do dzieła! Dziękujemy.

Ku Zdrowieniu

Dlatego, zanim zamkniesz tę stronę,
pomyśl chwilę…

Ale nie za długo, bo zostało jeszcze kilka minut na decyzję. Szkoda zmarnować takiej okazji… Osobistej rozmowy z doświadczonym copywriterem o komunikacji Twojej marki. Daję Ci gwarancję, że będziesz w pełni usatysfakcjonowany konsultacją!

Otrzymasz gotowe wytyczne oraz pigułkę wiedzy, jak opisać swój tekst, aby przekonywał odbiorcę do wyznaczonego przez Ciebie celu i ten cel realizował. Bez szukania copywritera, testowania go, płacenia za brak efektu, bo tekst już masz, ale potrzebujesz do niego wskazówek. Wskazówki otrzymasz od sprawdzonej i polecanej osoby, praktycznie za bezcen. 🔥

Jak to wygląda

Składasz zamówienie i je opłacasz

Wysyłasz odpowiedź zwrotną z informacją, kiedy możesz rozmawiać. Załączasz tekst lub link do tekstu.

Ustalamy termin rozmowy online lub przez telefon.

Konsultacja 60 minut.

Robisz 🔥🔥🔥 w treści, bo już wiesz jak.

A jeśli jesteś pewna/y, że nie potrzebujesz takiej konsultacji, bo absolutnie wszystkie teksty na stronie masz zarąbiste i działają, tzn. ludzie zapisują się na maila, pobierają Twoje materiały, umawiają kontakt z formularza, to możesz zamknąć tę kartę i nie korzystać z mojej propozycji.
Wiedz tylko, że propozycja jest jednorazowa tu i teraz i więcej takiej nie będzie. Później za taką konsultację płacisz 599 zł.

Czytając poradnik, zrozumiesz, że cena 99 zł za konsultację jest bardzo korzystną propozycją z mojej strony. Ale wtedy już nie wrócisz do tego miejsca. 🔥