Czekaj! Gratuluję Ci…

Nie każdy ma jaja, by do mnie napisać. Wiesz dlaczego? Bo ludzie boją się konfrontacji. Obawiają się, co im powiem. Że ich strona jest do dupy. Że tekst jest do dupy. Boją się ośmieszenia i wytykania błędów. A przecież nie o to tutaj chodzi. Masz problem i chcesz go rozwiązać, prawda? Chcesz znaleźć luki, przez które Twoja strona nie spełnia swojej roboty. Dlatego mam dla Ciebie Propozycję.

Uwaga! Masz 10 minut na decyzję.

SzaTańska komunikacja gorąca jak samo pieklo copywriting sprzedazowy

Zrobimy ogień w Twojej komunikacji!

Jeśli faktycznie chcesz zmienić swoją sytuację biznesową, a nie tylko sobie pogadać — jak większość. Nie znam odpowiedzi, ale Ty ją znasz. Dlatego teraz, daję Ci wybór. Szatan też dał wybór Ewie — ugryzła jabłko z Drzewa Poznania, bo dokonała wyboru. Ewa wiedziała, czego chce i poszła za tym. EWA CHCIAŁA WIEDZY!
Czy Ty także pragniesz wiedzy? Wiedzy o swojej stronie? Komunikacji? Marketingu? Chcesz świadomości, co nie zadziała na Twojej stronie i jak to zmienić? Proszę bardzo.

Darmowa konsultacja, która jest przed nami, to rozmowa tylko o wierzchołku góry lodowej, jeśli chodzi o komunikację marki. Dlatego proponuję Ci dodatkowo spotkanie odpłatne, na którym porozmawiamy o konkretnym problemie Twojej strony i dostaniesz od ręki kompleksowe wytyczne, co poprawić.

Razem to daje 90 minut rozmowy o Twojej marce, z której dowiesz się, jak napisać nagłówki. Pomogę Ci znaleźć dobre pomysły na komunikację wartości. Powiem Ci, o czym ważnym powinna pisać Twoja strona, jeśli chodzi o Twoich klientów. Odpowiem na wszystkie pytania, które zadasz. Z pewnych źródeł wiem, że to mega kusząca propozycja, bo rozwiązuje kilka problemów:

Nie szukasz copywritera, tym bardziej że trzeba wiedzieć, jak go wybrać i mieć na to czas.

Oszczędzasz 2000 zł za napisanie treści, którą stworzysz samodzielnie z moją pomocą.

Otrzymasz tipy nie tylko na teksty sprzedażowe, ale i marketing swojej marki, a konkretnie swojej branży.

Nie robisz drogich kursów przez kilka tygodni, tylko od ręki otrzymujesz konkretną wiedzę.

Pracujesz z praktykiem, przedsiębiorczynią i sprzedawcą, a nie z młodą osobą, co życia nie zna.

Masz konsultację 1:1 za małą kasę. U konkurencji ceny zaczynają się od 1000 zł w grórę.

Oto opinie o konsultacjach ze mną:

Dziękuję raz jeszcze za super spotkanie i za poświęcony czas. Dużo mi dało takie spojrzenie na moją stronę przez inną osobę, m.in. aby się uwolnić od klątwy 'robienia pod siebie’. Dzięki za konstruktywne podpowiedzi, pomysły i za szczery feedback – to ważne dla mnie. Mam chęć wrócić po więcej:) Pozdrawiam, miłego weekendu!

Alicja

Maria dała nie tylko wiedzę, ale i włożyła serducho w konsultację o strategii komunikacji. Od pierwszych chwil zaangażowana na 100%. Wystarczyło, że do niej napisałam, a sprezentowała naszej organizacji jasne wytyczne. Wiemy co i jak mamy robić, żeby dotrzeć do klientów i odbiorców. Zatem do dzieła! Dziękujemy.

Ku Zdrowieniu

Dlatego, zanim zamkniesz tę stronę,
pomyśl chwilę…

Stracisz okazję na zdobycie cennych informacji,
bez których nie zarabiasz tyle, ile chcesz.

Kolejnej takiej okazji nie będzie. Mój grafik jest dość pełny, więc oferuję Ci teraz 90 minut konsultacji marketingowej, zamiast ogólnikowego spotkania 30-minutowego za free. Później cena wynosi 599 zł za 60 minut.
Propozycja ważna jest przez 10 minut. Twoja kolej. Podejmij decyzję. Pragniesz wiedzy? Chcesz rozwiązać swoje problemy sprzedażowe? Zapisz się na konsultację.

Krok 1

Składasz zamówienie i je opłacasz

Krok 2

Umawiamy termin spotkania online

Krok 3

Otrzymujesz link do Zoom

Krok 4

Konsultacja 90 minut

Krok 5

Otrzymujesz raport z podsumowaniem i wytycznymi

Krok 6

Wdrażasz zmiany w swojej komunikacji i cieszysz się lepszą sprzedażą

00Dni
00Godziny
00Minuty
00Sekundy

Możesz też zamknąć tę kartę i nie korzystać z mojej propozycji. Zapis na bezpłatną konsultację został już do mnie wysłany. Niebawem się do Ciebie odezwę z zapytaniem o czas spotkania.